ONLINE
RANDEVU

Araçların Yazılımını Değiştirmek

  • by Boz Creative
  • 21 Kasım 2021

Genellikle 2000'li yıllardan sonra araçların teknik altyapıları elektronik aksamlar ve yazılımlarla desteklenmeye başladı. Bugünlere baktığımızda araçların teknolojileri üst seviyelerde ve birbirleri ile yarışır durumdadır.  

Günümüz araçlarına baktığımızda, her aracın kendine ait yakıt ve hava karışımlarının hatta bir çok işlevleri için beyinleri bulunmakta.
Beyin aslına bakarsanız telefonların ve bilgisayarların işlevlerini yürüttüğü gibi bir anakarttır.
Bu kartların özellikleri; üzerine yazılmış, kodlanmış işlemlerin hesaplama yaparak aracın ne kadar havaya ihtiyacı var veya ne kadar yakıt püskürtülmeli gibi kombinasyonlardan oluşmuş dizileri yerine getirmektir.  

Otomobiller üretilirken minimum çevre kirliliği, minimum gürültü veya minimum yakıt maksimum mesafe amacıyla üretilirler.
Performans içerikli yazılımlar araçların performansını %15 ile %20 arasında arttırmaktadır. Yapılan araç yazılımların kesinlikle araca katkısı vardır, fakat doğru bir şekilde yapıldıysa.

Ecumasters firması olarak ISO 9001 kalite standartları sertifikamız, 7 gün iade ve 10 yıl garantili hizmet vermekteyiz.
Aracın yazılımını 10 yıl boyunca türkiyedeki 16 bayiden herhangi birinde ücretsiz olarak eski haline geri getirebilirsiniz.

 
#
Tamam