ONLINE
RANDEVU
Lisanslı Garantili Araç Yazılım

ECU MASTERS LİSANSLI VE
GARANTİLİ ARAÇ YAZILIM

Araç yazılım sektöründe ihtiyaç duyulan profesyonel yönetim ihtiyacını karşılamak için Ecumasters 1 yıla yakın süren AR-GE çalışmalarından sonra profesyonel bir ekiple 2017 yılında Ankara’da kurulmuştur. Araç yazılım sektöründe dünya çapında profesyonel hizmet veren tek şirket olan EcuMasters, kurulduğu günden bu yana doğru, kaliteli ve sürdürülebilir yönetim politikasıyla 17 ilde 21 bayisiyle hizmet vermektedir.

ECUMASTERS KALİTESİNİ
YAŞAMAK BİR AYRICALIKTIR.

SİZDE BU AYRICALIKLI DÜNYADA
YERİNİZİ ALMAYA NE DERSİNİZ?

4 yıl gibi kısa bir sürede 70.000 üzeri araca yazılım uygulaması yaparak, sektörün dünya çapında en büyük firması olmayı başarmıştır.AR-GE çalışmaları sayesinde müşteri memnuniyetini ve kalitesini en üst düzeye taşımak için var gücüyle çalışmaktadır. Şirket yönetimi kişilere bağlı değil, profesyoneller tarafından yönetilerek mutlu çalışan, mutlu müşteri mottosu ile aile sıcaklığı oluşturmuştur.

VİZYON & MİSYON

Ecumasters olarak teknolojiyi daima en yakından takip etmek bu doğrultuda en kaliteli hizmeti vermektir. Bayilerimizde yan ürün satışını engelleyip, sadece araç yazılım hizmeti vererek ve bu işi profesyonellerin yapması gerektiğini tüm araç severlere anlatabilmek.

Kaliteli hizmet anlayışıyla hedeflerimiz doğrultusunda emin adımlarla, her zaman daha iyisini yapmak için çalışacağız.

VİZYON
MİSYON
 
#
Tamam